Yaşam

Yalı Çapkını dizisinden aniden ayrılan Cemre Gümeli açıklama yaptı

Star TV ekranlarında soluksuz izlenen Yalıçapkını her bölümüyle gündemi sallamaya devam ediyor. Sahneleriyle dikkat çeken dizide oyuncu değişiklikleri de çok konuşuluyor. Son olarak ‘Talih’ karakterine hayat veren Cemre Gümeli’nin yapımlara veda ettiği ortaya çıktı. Gelişmenin ardından ünlü oyuncudan bir açıklama geldi.

Başrollerini Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in paylaştığı Yalı Çapkını ekranların fenomen yapımlarından biri haline geldi.

Yayınlandığı ilk günden bu yana defalarca gündemde bomba etkisi yaratmayı başaran dizinin ekibinde oldukça hareketlilik yaşanıyor.

Son olarak Star TV’de yayınlanan Yüz Yıllık Mucize dizisinde Zerrin Tekindor’un gençliğine hayat veren Cemre Gümeli Yalı Çapkını’na dahil oldu.

38. bölümde Ferit’in fizyoterapisti “Talih Özgün” karakteriyle yapım ekibine katılan ünlü oyuncudan haber geldi.

Gazeteci Birsen Altuntaş, Cemre Gümeli’nin yapım şirketi OGM Pictures ile anlaşma sağlayarak Yalı Çapkını’na veda ettiğini duyurdu.

Yalı Çapkını dizisinde sadece 5-6 bölüm oynayan genç oyuncunun ayrılığı sosyal medyada gündem oldu.

Gümeli, özellikle yapımın yakın takipçilerinin art arda yaptığı paylaşımların ardından açıklama yapma ihtiyacı hissetti.

Ünlü oyuncu, açıklamasına “Son birkaç gündür aklınızda oluşan soru işaretlerini gidermek için size durumu açıklama ihtiyacı hissettim” diyerek başladı.

‘Yaptığımız iş pek çok değişkene bağlı olduğu için maalesef işler her zaman planladığımız ve istediğimiz gibi gitmeyebiliyor. Diğer meslektaşlarımın da zaman zaman yaşadığı bu durumla bu sefer ben de karşılaştım. ‘Sezon başında büyük bir heyecan ve heyecanla katıldığım Yalıcapkini takımından ayrıldım.’

“Birlikte çalıştığımız keyifli süreç için sevgili Kingfisher ekibine teşekkür ediyorum. Ayrıca kısa süreliğine de olsa beni izleyen ve yorumlarını esirgemeyen izleyicilerimize de teşekkür ediyorum.”

Gümeli, paylaşımını “Bölmeye hiç niyetim yok, merak etmeyin, yakında tekrar görüşürüz” sözleriyle sonlandırdı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu