Yaşam

Başrollerini Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ’un paylaştığı Aile dizisinin ilk fragmanı yayınlandı.

Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya, uzun yıllar sonra ekrana dönecekler, aylardır beklenen Aile dizisinden ilk fragman geldi. Afişiyle bile izleyenleri heyecanlandıran dizi konusuyla da dikkat çekti.

FRAGMANDAKİ SAHNELER DİKKAT ÇEKTİ

Ay Yapım imzalı, senaryosunu Hakan Bonomo’nun yazdığı Aile dizisi Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Fragmanda yer alan Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ’un sahneleri dikkat çekerken dizinin yayın tarihi netlik kazanmadı.

USTA İSİMLERİ PERSONELDE YER ALDI

Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ’a eşlik eden dizide Nejat İşler, Canan Ergüder, Ushan Çakır, Umutcan Ütebay, Yüsra Geyik, Ece Simge Yurdatapan, usta oyuncular Levent Ülgen, Emel Göksu ve Işık Sürer eşlik ediyor.

AİLE DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Kıvanç Tatlıtuğ’un Aslan’a, Serenay Sarıkaya’nın ise Devin karakterine hayat vereceği dizi, Soykanlar’ın başındaki Aslan’ın yeni görevine başlamasıyla birlikte ailede değişen istikrarı, gelişen olayları ve ‘aile’ kavramını gözler önüne serecek. Tanınmış aileler, aynı yerde yaralanan psikolog Devin ile tanışır. en tartışmalı yönlerini ele alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu